..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia
logo logo logo
grafika grafika
grafika grafika grafika
   » Menu

   Szukaj


>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago

   Statystyki
userzy w serwisie:
gości w serwisie: 0

Jak poderwać koleżankę z sesji?Zainteresowanie sobą kobiety, to nie taka prosta sprawa jakby się wydawało (przynajmniej nie tak prosta jak w okresie kamienia łupanego, gdy wystarczyło machnąć raz maczugą, a kobieta już całowała stopy). Przeprowadziwszy ankietę, wśród męskiej części społeczeństwa, dowiedzieć się można, iż zazwyczaj to mężczyźni są podrywani. Jest to zapewne związane z tym, iż kobiety przyjmują coraz więcej powinności mężczyzn, a ci stają się potulni jak baranki.

Jeśli jednak jesteś jednym z tych, którym kobieta nie pokazała do czego jest "zdolna", to pozostaje ci wcielić w życie tych kilka rad :
1. bądź zawsze kulturalny i błyskotliwy (jeśli nie zostałeś tego nauczony, co oczywiście nie jest twoją winą, ale społeczeństwa, radzę odpuść sobie kulturalnie i grzeczne panienki, co nie lubią alkoholu i wulgaryzmów)
2. zadbaj o siebie (to dla tych, którzy kochają siedzieć całymi dniami przed komputerem) - jeśli nie jesteście pewni czy ten podpunkt was dotyczy to zajrzyjcie do lustra... Jeśli widok okaże się straszny, wtedy należy bezzwłocznie udać się do fryzjera, "kosmetyczki?" i stomatologa (albo zacząć używać Colgate Herbal:)).
3. opróżnij swoja kochaną skarbonkę (kobiety kochają kwiatki, czekoladki -koniecznie niskokaloryczne).
4. poczucie humoru - tutaj można odwołać się do kilku dowcipów, niekoniecznie zbereźnych, a w żadnym wypadku o blondynkach (gdy właśnie z taką rozmawiacie).
5. przeczytaj jakąś książkę - ma to być mądra książka, o której moglibyście porozmawiać podczas miłej kolacji, jeśli zaś książki to dla was zaraza, której unikacie, przeczytajcie jakieś kobiece czasopismo(zawsze możecie porozmawiać o zmarszczkach i problemach typu celulitis).
6. odrobina romantyzmu? (to coś co kobiety kochają...) - nie od dziś wiadomo, że prawie każda kobieta marzy o wielkiej przygodzie z przystojnym i inteligentnym mężczyzną w roli głównej (to w końcu z tego powodu powstało tyle Harlequinów). Postarajcie się stworzyć sytuacje, w której poczuje się jak księżniczka ratowana z opresji (tylko nie starajcie się jej wypchnąć na ulice pod nadjeżdżający samochód, a potem starać się odratować dzwoniąc po pogotowie:)).
7. komplementy - tutaj panowie mają duże pole do popisu, czułe słówka typu "piękne włosy" czy "śliczne oczy" (metoda nie dla daltonistów - możecie wpaść z kolorem), zawsze pomaga w trudnych chwilach.
8. skromność - mimo tego, iż każdy mężczyzna jest wspaniały, inteligentny, czuły, przystojny, za żadne skarby nie przechwalajcie się tym przy kobiecie (kobieta może wpaść w kompleksy przy tak wspaniałej płci:)).
9. tolerancja - starajcie się pokazywać, że lubicie jej psa, czy przyjaciółkę (nawet gdy to wredne bestie). Dla tych, którzy maja mało cierpliwości i szybko tracą nerwy polecany jest kurs karate, na którym rozładują napięcie (najlepiej jak po takim kursie następuje spotkanie z kobietą i jej psem, brak siły spowoduje, że nie będziecie w stanie nic złego powiedzieć).
10. nie ubarwiajcie historii swojego życia - słowa typu "jestem spiderman, ale nie mów nikomu" - dawno wyszły z mody (możecie się podać za agenta FBI-to jest bardziej aktualne).
11. wersja dla fanów gier RPG - możecie wcielić się w postać ulubionego bohatera i wyobrazić sobie, że poderwanie kobiety to taka typowa przeszkoda (nie odlatujcie za bardzo:)).

Rada na zakończenie: przy wyborach kandydatki bądźcie czujni, zawsze może wam się trafić taka, co potrafi człowieka doprowadzić do obłędu. Na wszelki wypadek poniżej zamieszczam krótką charakterystykę tych, których macie się wystrzegać:
a. Herod-baba -> ta nie ulega pod żadną presją, nawet gdy w drzwiach staniesz z bukietem róż i czekoladkami "Merci". Każda herod-baba jest niczym najstraszniejszy potwór, gdy się przyssą nie tak łatwo się od niej uwolnić.
b. Femme fatale -> typ kobiety, która od pierwszej rozmowy oczaruje faceta, bierze co najlepsze a potem znika.
c. Niańka -> bliski odpowiednik herod-baby, tylko że ta potrafi się troszczyć mężczyzną jak dzieckiem, i zawsze ugotuje obiadek. Z jej ust nie padną złe słowa nawet jeśli malutki mężczyzna nabroił :).
d. słodka idiotka -> mimo że piękna i głupia, macie gwarantowane, że wasza skarbonka już do końca życia nie będzie pełna.
e. Lolita -> młodziutka uwodzicielka, rzadko kto się jej oprze, gdy ta zaczyna rozsypywać swe wdzięki na prawo i na lewo (mały minus - resztę życia można spędzić w ciasnym miejscu, w którym świat oglądać można przez kraty).
Zawsze możecie mieć jednak to szczęście i już za pierwszym razem trafić na wspaniałego i uroczego anioła:).

Wiem że punkty jakie są przedstawione powyżej, są bardzo trudne (nie każdy facet może rozbić ukochaną skarbonkę w celu pozyskania pieniędzy na kwiaty dla niej, czy przeczytać jakakolwiek gazetę). Jednak gdy wcielicie je w życie, macie gwarantowane że jakaś kobieta poleci na Wasz urok osobisty.
Jeśli jednak te punkty Wam nie pasują, to poczekajcie jakiś czas, aż znajdzie się taka co Was doceni za to jakimi jesteście (w końcu nie każdy facet to świnia).
[Mała rada: jeśli wybraliście opcje "CZEKAĆ", to najlepiej jakbyście kupili sobie porządny kalendarz, jeśli po upływie trzech lat żadna się nie zjawi śmiało możecie popaść w depresje (podobno wiele kobiet idzie na medycynę i to właśnie w szpitalu może znajdziecie kobietę swego życia...]


Wiedźminka.
komentarz[17] |

Komentarze do "Jak poderwać koleżankę z sesji?"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.

   Sonda
Aktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta.
Tutaj możesz zobaczyć stare ankiety.

   Top 10
   Gra paragrafo...
   100 POMYSŁÓW ...
   Średniowieczn...
   Wojownik na s...
   Seks i erotyk...
   Tworzenie Pos...
   Kobieta w fan...
   100 POWIEDZON...
   Sklepik z 100...
   Jak poderwać ...

   ShoutBox
© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Kerm
Engine by Khazis Khull based on jPortal

Strona wygenerowana w 0.024762 sek. pg: